Menu gwne

NLS 2017/2018

Patronat medialny





Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Drukuj
odsłon: 1145
Wpisany przez TM   
poniedziałek, 16 października 2017 17:38

Terminarz i wyniki spotka NLS w sezonie 2017/2018.

TERMINARZ NLS

1. kolejka 15.10.2017 Sprawozdanie z I kolejki

 2. Olimpia   TSK Orze Osiek  2:0 (25:17, 25:18) protok
 3. Pol-Ast   NTS Kadeci  1:2 (25:17, 17:25, 12:15) protok
 1. Bad Boys Szubin   Mrocza  0:2 (0:25, 0:25) protok
 5. Stara Gwardia NTS   Ludzie Chudego  2:1 (25:21, 22:25, 20:18) protok
 4. Atomowe Byki    egluga  2:0 (25:23, 26:24) protok

2. kolejka 22.10.2017 Sprawozdanie z II kolejki

 8. egluga   Pol-Ast  2:0 (25:14, 25:17) protok
 7. NTS Kadeci   Stara Gwardia NTS  2:1 (26:24, 18:25, 18:16) protok
 6. Mrocza   Lupus Team  0:2 (21:25, 19:25) protok
 9. TSK Orze Osiek   Atomowe Byki  0:2 (15:25, 19:25) protok
 10. Bad Boys Szubin   Olimpia  0:2 (19:25, 20:25) protok

 3. kolejka 05.11.2017 Sprawozdanie z III kolejki

 11. Pol-Ast   Mrocza  2:1 (25:20, 16:25, 15:11) protok
 12. Stara Gwardia NTS   Atomowe Byki  2:0 (25:17, 25:17) protok
 13. Lupus Team   Bad Boys Szubin  0:2 (23:25, 17:25) protok
 14. Ludzie Chudego   TSK Orze Osiek  0:2 (24:26, 14:25) protok
 15. NTS Kadeci   egluga  2:1 (25:23, 22:25, 15:10) protok

4. kolejka 19.11.2017 Sprawozdanie z IV kolejki

 37. TSK Orze Osiek  NTS Kadeci  0:2 (23:25, 14:25) protok
 40. Pol-Ast   Stara Gwardia NTS  0:2 (20:25, 14:25) protok
 38. Bad Boys Szubin   Ludzie Chudego  Walkower 0:2 protok
 39. Olimpia   Lupus Team  2:0 (25:19, 25:14) protok
 24. Lupus Team   egluga Nako  0:2 (22:25, 23:25) protok
 36. Mrocza  -  egluga Nako  1:2 (18:25, 25:21, 14:16) protok

5. kolejka 26.11.2017 Sprawozdanie z V kolejki

 33. Pol-Ast - TSK Orze Osiek 0:2 (20:25, 18:25) protok
 21. Atomowe Byki - Mrocza 2:1 (22:25, 25:20, 15:12) protok
 25. Ludzie Chudego - NTS Kadeci 0:2 (19:25, 19:25) protok

6. kolejka 10.10.2017 Sprawozdanie z VI kolejki

30. Atomowe Byki   Pol-Ast  2:0 (25:20, 25:20) protok
 28. TSK Orze Osiek   Lupus Team  0:2 (28:30, 21:25) protok
 29. Olimpia Nako   Stara Gwardia NTS  1:2 (20:25, 32:30, 11:15) protok
 27. egluga Nako   Ludzie Chudego  2:0 (25:10, 25:22) protok

7. kolejka 17.12.2017 Sprawozdanie z VII kolejki

 22. Pol-Ast   Olimpia  0:2 (18:25, 14:25) protok
 31. Olimpia   Mrocza  2:0 (25:18, 25:17) protok
 26. Mrocza   NTS Kadeci  1:2 (18:25, 25:20, 14:16) protok
 49. Atomowe Byki   Ludzie Chudego  2:0 (25:23, 25:17) protok
 35. Lupus Team    Ludzie Chudego  2:0 (25:15, 25:19) protok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsorzy





BS Nako

S.O.S.

sos

s2