Kadeci wygrali mecz ligowy w Grudziądzu Drukuj
odsłon: 360
Wpisany przez Antoni Kwasigroch
niedziela, 05 listopada 2017 21:49

kad bydCzwartego listopada kadeci NTS-u Trójka Nakło wybrali się na ligowy mecz do Grudziądza. Nakielanie wygrali, jednak nie zgarnęli pełnej puli punktów i wrócili do domów niezadowoleni.

Pierwszy set to nerwowy początek siatkarzy z Nakła. Popełniali proste błędy i wynik cały czas oscylował w okolicach remisu. W końcówce po serii dobrych zagrywek nakielskiego zespołu udało się odskoczyć rywalom i wyjść na prowadzenie 1:0. Bardzo podobny przebieg miała druga partia. Tym razem nakielanie obronili dwie piłki setowe i wygrali do 25. W trzeciej i czwartej odsłonie gra kadetów AMAN-a zupełnie się posypała. Siatkarze NTS-u byli nieskoncentrowani, popełniali bardzo dużo błędów własnych i nie potrafili przebić zagrywek. Oba sety Koset Grudziądz bezproblemowo wygrał.
W tie-breaku ekipa z Nakła zmobilizowała się, prowadziła przez cały czas i wygrała do 13. NTS może być niezadowolony ze swojej gry.

AMAN NTS Trójka Nakło – Koset Grudziądz 3:2 (25:21, 28:26, 19:25, 22:25, 15:13)

NTS wystąpił w składzie: Baran (kpt.), Szarszewski, Świtalski, Kuczkowski, Wlazły, Staniszewski, Ziółkowski, Płócienniczak, Wałoszyński, Tacikowski, Kwasigroch. Trenerem zespołu jest Artur Sierzchuła

Dziewiątego grudnia kadeci zagrają pierwszy mecz u siebie z Chemikiem Bydgoszcz. Czeka ich bardzo trudne spotkanie, a jeżeli ich gra nie poprawi się, będzie jeszcze ciężej.