Drukuj
odsłon: 546
Wpisany przez Antoni Kwasigroch
niedziela, 05 listopada 2017 21:49

kad bydCzwartego listopada kadeci NTS-u Trjka Nako wybrali si na ligowy mecz do Grudzidza. Nakielanie wygrali, jednak nie zgarnli penej puli punktw i wrcili do domw niezadowoleni.

Pierwszy set to nerwowy pocztek siatkarzy z Naka. Popeniali proste bdy i wynik cay czas oscylowa w okolicach remisu. W kocwce po serii dobrych zagrywek nakielskiego zespou udao si odskoczy rywalom i wyj na prowadzenie 1:0. Bardzo podobny przebieg miaa druga partia. Tym razem nakielanie obronili dwie piki setowe i wygrali do 25. W trzeciej i czwartej odsonie gra kadetw AMAN-a zupenie si posypaa. Siatkarze NTS-u byli nieskoncentrowani, popeniali bardzo duo bdw wasnych i nie potrafili przebi zagrywek. Oba sety Koset Grudzidz bezproblemowo wygra.
W tie-breaku ekipa z Naka zmobilizowaa si, prowadzia przez cay czas i wygraa do 13. NTS moe by niezadowolony ze swojej gry.

AMAN NTS Trjka Nako ? Koset Grudzidz 3:2 (25:21, 28:26, 19:25, 22:25, 15:13)

NTS wystpi w skadzie: Baran (kpt.), Szarszewski, witalski, Kuczkowski, Wlazy, Staniszewski, Zikowski, Pcienniczak, Waoszyski, Tacikowski, Kwasigroch. Trenerem zespou jest Artur Sierzchua

Dziewitego grudnia kadeci zagraj pierwszy mecz u siebie z Chemikiem Bydgoszcz. Czeka ich bardzo trudne spotkanie, a jeeli ich gra nie poprawi si, bdzie jeszcze ciej.