Menu gwne

NLS 2017/2018

Patronat medialny





Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Drukuj
odsłon: 305
Wpisany przez NTS   
wtorek, 07 listopada 2017 21:03

 MG 0413W dniach 4-5 listopada w hali ZS nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczykw odby si Regionalny Turniej Talentw Siatkarskich Orodkw Szkolnych chopcw Regionu Pnoc (wojewdztwa zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie i kujawsko-pomorskie). Zawodnicy przez dwa dni prezentowali swoje umiejtnoci, a trenerzy wybrali kadry regionalne S.O.S.

Turniej zosta rozegrany w dwch kategoriach - rocznik 2003 i rocznik 2004/2005. Zespoy zagray kady z kadym 3 sety bez wzgldu na wynik (dwa do 25, trzeci do 15).
W obu kategoriach mecze byy bardzo zacite. W modszej grupie o kocowym sukcesie zadecydowa bezporedni pojedynek, poniewa dwa zespoy miay identyczny bilans zwycistw, setw i maych punktw.

W reprezentacji wojewdztwa kujawsko-pomorskiego zagrali dwaj uczniowie ZS-P 3 w Nakle - Filip Nowaczewski (kl. VII) oraz Mateusz Grudzinski (kl. II gim.). Obaj zaprezentowali si z bardzo dobrej strony, a trenerzy chwalili ich zaangaowanie i umiejtnoci.

Na zakoczenie koordynator regionalny Krzysztof Felczak wraz z koordynatorami wojewdzkimi (Zdzisaw Gogol, Jerzy Komorowski, Walentyn Stopow i Grzegorz Witkowski) przedstawili trenerw i skady kadr regionu. Mio nam poinformowa, e w kadrze regionu rocznika 2003 znalaz si Mateusz Grudzinski.

 

Kadra rocznika 2004 - trenerzy Krzysztof Dobek i Piotr Robakowski

  •  Wyrzykowski Adam (Gdask)
  •  Ostj Bartomiej (Krotoszyn)
  •  Kuras Piotr (Gdask)
  •  Tysiak Igor (Krotoszyn)
  •  Adamczyk Szymon (Starogard Gdaski)
  •  Breszka Damian (Gdask)
  •  Myszkw Kacper (Starogard Gdaski)
  •  Bebel Aleksander (Bydgoszcz)
  •  Drzewiecki Jakub (Bydgoszcz)
  •  Zgrzyski Jakub (Bydgoszcz)
  •  Kaczmarek Kacper (Krotoszyn)
  •  Prus Miosz (Starogard Gdaski)
  •  Rutkowski Mateusz (Bydgoszcz)
  •  Malinowski Wojciech (Bydgoszcz)
  •  Siwicki Oliwier (Bydgoszcz)
  •  Gniazdowski Kasjan (Krotoszyn)

Kadra rocznika 2003 - trenerzy Mariusz obacz i Artur Hoffmann

  •  Wony Tytus (Gdask)
  •  Bogucki Igor (Gdask)
  •  Maecki Kamil (Kwilcz/Szamotuy)
  •  Pawicki Szymon (Pyrzyce)
  •  Ratajewski Kacper (Ostrowite)
  •  Trzosek Kacper (Bydgoszcz)
  •  Podsadny Kacper (Krotoszyn)
  •  Pszczoa Marcel (Pyrzyce)
  •  Przybylski Wojciech (Pia)
  •  Grudzinski Mateusz (Nako)
  •  Cieliski Bartomiej (Gdask)
  •  Kustosz Igor (Bydgoszcz)
  •  Wasita Micha (winoujcie)
  •  Zitek Jakub (Starogard Gdaski)
  •  Szajda Kacper (Grudzidz)
  • Gawe Jakub (Starogard Gdaski)
  •  Haldorsen Jan (Koobrzeg)

 

Wyniki uzyskane podczas turnieju w roczniku 2003.

pomorskie - wielkopolskie 2:1 (25:16, 25:20, 14:16)
zachodniopomorskie - kujawsko-pomorskie 2:1 (23:25, 25:17, 15:13)
wielkopolskie - kujawsko-pomorskie 2:1 (25:20, 17:25, 15:11)
pomorskie - zachodniopomorskie 2:1 (25:18, 25:20, 12:15)
zachodniopomorskie - wielkopolskie 2:1 (25:14, 23:25, 15:3)
kujawsko-pomorskie - pomorskie 1:2 (26:28, 25:18, 9:15)

Kolejno kocowa:
1. pomorskie
2. zachodniopomorskie
3. wielkopolskie
4. kujawsko - pomorskie

 

Wyniki w kategorii klas VII (rocznik 2004 i modsi)

pomorskie - wielkopolskie 1:2 (25:19, 21:25, 14:16)
zachodniopomorskie - kujawsko-pomorskie 0:3 (9:25, 10:25, 13:15)
wielkopolskie - kujawsko-pomorskie 1:2 (25:18, 21:25, 10:15)
pomorskie - zachodniopomorskie 3:0 (25:11, 25:8, 15:7)
zachodniopomorskie - wielkopolskie 0:3 (26:28, 15:25, 9:15)
kujawsko-pomorskie - pomorskie 1:2 (17:25, 25:8, 8:15)

Kolejno kocowa:
1. pomorskie
2. kujawsko - pomorskie
3. wielkopolskie
4. zachodniopomorskie

 

Zdjcia z turnieju:

https://photos.app.goo.gl/YUfh3l6SYxxyiMpH2

 

Sponsorzy





BS Nako

S.O.S.

sos

s2