Młodzicy grali w Bydgoszczy. Drukuj
odsłon: 183
Wpisany przez KB
niedziela, 04 lutego 2018 23:17

W niedzielę 4 lutego na hali Chemika w Bydgoszczy odbył się turniej Wojewódzkiej Ligi Piłki Siatkowej młodzików. Wystąpiły w nim zespoły: BKS Chemik Bydgoszcz, AZS OŚ Toruń oraz NTS Trójka Nakło.

W pierwszym meczu spotkały się BKS Chemik i NTS Trójka. Do stanu 10:12 toczyła się wyrównana walka. Od tego momentu zawodnicy z Nakła zaczęli popełniać wiele niewymuszonych błędów własnych i do końca meczu nie zdołali poprawić skuteczności swojej gry. BKS Chemik wygrał zdecydowanie 2:0 (25:16, 25:11).

Drugie spotkanie NTS Trójka Nakło - AZS OŚ Toruń to całkowicie inny obraz gry chłopców z Nakła. Grali skoncentrowani i waleczni na wysokim poziomie skuteczności ataku. W rezultacie dało to wygraną w pierwszym secie do 21. W secie drugim zawodnicy z Torunia zdołali obronić więcej piłek, natomiast gracze NTS popełnili większą liczbę błędów, co doprowadziło do nerwowej końcówki. Dzięki obronom Mateusza Grudzinskiego i skutecznym atakom Bartka Jaruzala NTS wygrał seta i mecz. NTS Trójka Naklło - AZS OŚ Toruń 2:0 (25:21, 25:23).

W trzecim meczu grały drużyny BKS Chemik Bydgoszcz i AZS OŚ Toruń. Wysoka wygrana w pierwszym secie przez zawodników Chemika (wspomaganych głośnym dopingiem swoich rodziców i kolegów z NTS Trójka Nakło) ustaliła końcową kolejność w turnieju. BKS Chemik Bydgoszcz - AZS OŚ Toruń 2:0 (25:10, 25:22).